aktuálně

INFORMACE O LETOŠNÍM ROČNÍKU

Termíny


Doporučené praxe (doplňujeme postupně, jak se objevují):

Staví se v pátek, realizace a bourání v sobotu. Spaní na místě ve vlastním stanu, strava zajištěna, proplacení cesťáku taky

Staví se od rána, provoz 15h - 18h, pak bourání; speciální překážky, vysoké i nízké. Zajištěno přespání před i po akci, strava po celý den, ubytování, proplacení dopravy.

Staví se vysoká lana od brzkého rána, provoz 11h - 16h, poté bourání. Akce se účastní cca 20 dvou nebo tří členných hlídek. Příjezd možný již v pátek v podvečer, odjezd možný až v neděli. Spaní v malebné posázavské přírodě pod širákem nebo ve vlastním stanu. V sobotu večer možno nahlédnout pod pokličku outdoorového závodu s mnohaletou tradicí a poklábosit se závodníky i pořadateli.

V pátek stavba, sobota provoz, případně bourání, neděle společný výlet a domů. Akce pro veřejnost,  cca 220 účastníků., 6-8 vysokých a podobně i nízkých překážek.

staví se v pátek odpoledne, bourání v neděli odpoledne/večer. Spaní na místě v budově (vlastní karimatka + spacák), strava zajištěna, proplacení cesťáku možné. 

Provoz (1. den (nejspíš sobota) jen pro oddíly s motivačním rámcem ucelený program (cca 10 oddílů/družin), 2. den pro veřejnost - motivační rámec stejný/zjednodušený + jen jednoduchá ZV - (100 až 150 lezců))

staví se dopoledne, provoz 14 - 17h, pak bourání; budou minimálně dvě vysoké překážky a několik nízkých, předpokládaná účast 150 – 200 dětí, ne všechny polezou. Můžeme nechat přespat v klubovně, dáme oběd.

Všeobecné informace

Ceny pro rok 2024 činí:

Ještě ti nějaké informace chybí?

Mrkni na FAQ a nebo nás kontaktuj.

Jdeš do toho?

Super, vyplň přihlášku.